TIP: Chcete byť v TOP Ponuke nehnuteľností na tejto stránke? Kontaktujte nás prostredníctvom tohto formulára!
Nehnuteľnosti Žiar nad Hronom » Slaská » Pozemky » Pozemok pre rodinné domy »

Na predaj Stavebné pozemky Slaská, Žiar nad Hronom - P458

Na predaj Stavebné pozemky Slaská, Žiar nad Hronom - P458

Popis nehnuteľnosti

Na predaj Len 7 km od Žiaru nad Hronom vyrástol nový developérsky projekt s názvom „IBV Slaská-Diely“. Lokalita “Diely“ je situovaná na severozápadnom okraji obce Slaská a ponúka stavebné pozemky v tichej lokalite v lone prírody s nádherným výhľadom na okolitú scenériu. V blízkosti sa nachádza existujúca obytná zóna, na ktorú sa nová bytová výstavba komunikačne a dopravne napája. V ponuke sú stavebné pozemky na rodinné domy s kompletnou infraštruktúrou. Svojou veľkosťou sú pozemky navrhované pre širokú škálu záujemcov a umožňujú splniť najrozličnejšie požiadavky – majú rozlohu od 700 do 1 900 metrov štvorcových. Aj pri tých rozlohou najmenších bol kladený dôraz na zachovanie dostatočnej šírky pozemku pre pohodlné osadenie rodinného domu. Minimálna šírka stavebných pozemkov je 20 metrov. Každý stavebný pozemok v lokalite „Slaská – Diely“ je vybavený inžinierskymi sieťami ukončenými na hranici pozemku, a to: vodovodná prípojka plynová prípojka prípojka elektrickej energie optická telekomunikačná prípojka prístupová komunikácia s asfaltovým povrchom verejné osvetlenie obecný rozhlas Všetky inžinierske siete sú zahrnuté v cene pozemku. Všetky inžinierske siete sú kompletne vybudované. Stavebné práce na výstavbe inžinierskych sietí boli ukončené v novembri 2017. Všetky inžinierske siete sú kompletne skolaudované. Pozemok je možné zazmluvniť si už dnes. Viac informácií nájdete na slaska-diely.sk Cena 29.900 EUR sa vzťahuje na pozemky č. 1, 2, 3, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 21, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, ktorých výmera sa pohybuje v rozpätí od 698 m2 do 825 m2.   Kategória: stavebný pozemok Lokalita: Slaská (lokalita „Diely“), okres Žiar nad Hronom Kúpna cena: 29.900 EUR Výmera pozemku: 825 m2 Využitie: individuálna výstavba rodinného domu Inžinierske siete: na hranici pozemku: voda, plyn, elektrika, optický internet Doplňujúce informácie: na stránke: slaska-diely.sk   Pri kúpe nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu Vám zabezpečíme:  Vyzdvihnutie listu vlastníctva na právne účely z katastra nehnuteľností Vyzdvihnutie snímky z katastrálnej mapy (ak je potrebná) z katastra nehnuteľností Potvrdenie o veku stavby (ak je potrebné) Bezplatné vypracovanie návrhu Kúpnej zmluvy (príp. návrh zmluvy o budúcej kúpnej zmluve) Bezplatné vypracovanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností Podanie Návrhu na vklad vlastníckeho práva a Návrhu na vklad záložného práva do katastra nehnuteľnost Úradne overenie podpisov predávajúcich na prevodných zmluvách Vyzdvihnutie potvrdenie bytového spoločenstva o vysporiadaní záväzkov (vyžaduje katastrálny úrad pri prevode vlastníctva nehnuteľnosti) Vypracovanie zápisnice o odovzdaní  a prevzatí nehnuteľnosti Asistenciu pri prehlásení energií (elektrina, plyn) z pôvodného vlastníka na nového V prípade financovania kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom banky Vám bezplatne poskytneme komplexné poradenstvo Poistenie nehnuteľnosti  

Cena: 29 900,00 €

  cena dohodou/m2

Kategória: Pozemok pre rodinné domy - Predaj

Lokalita: Žiar nad Hronom - Slaská
(Pozemok pre rodinné domy - Slaská)

Úžitková plocha: 825 m2

Dátum aktualizácie: 20.5.2019

Identifikačné číslo: 645

Prefinancovanie: Hypotekárny úver

Kontaktovať makléra

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Reality-service, s.r.o.

Nám. Matice slovenskej 8 , Žiar nad Hronom
0905 Kliknite TU!

Maklér:

Ing. Boris Beniak
+421 Kliknite TU!


 
 

TopReality.sk s. r. o.
Odborárska 18
91501 Nové Mesto nad Váhom
email: support@topreality.sk

Nie sme realitná kancelária a ani neposkytujeme služby ako realitná kancelária.

Ak sa chcete dozvediet viac o nehnuteľnosti ktorú ste u nás našli osloviť predávajúceho, alebo využiť kontaktný formulár.

 
Odoslaním formulára súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Chcete inzerovať na tomto lokálnom realitnom portáli, treba sa zaregistrovať na nasledovnej adrese www.topreality.sk/registracia.htm ak ste realitná kancelária a máte záujem inzerovať na najväčšej realitnej sieti WebRealGroup.

Je to jednoduché stačí sa zaregistrovať na TopReality.sk a inzeráty sa Vám automaticky dostanú na tento portál bez nutnosti manuálneho spravovania zákazok.

Chcete ešte viac? Vlastný web pre r.k., exporty na ostatné realitné portále, viac info www.realityexport.sk